Zaznacz stronę

 

Naucz się panować na czasem! Po lekturze książki Bartka Popiela zdasz sobie sprawę ile rzeczy robisz źle, a ile z nich mogłoby Ci przynieść sukces gdyby tylko były wykonane w odpowiednim momencie. Autor „Zrobię to dzisiaj” chce Ci  pokazać, że odwlekanie to Twój największy wróg, a czas może być najlepszym pobratymcem.

Lektura Bartka Popiela pomoże Ci zrozumieć jaki podstawowy błąd popełniałeś w życiu i jak skutecznie się go pozbyć. Czy natłok „ważnych” zajęć powoduje, że nie masz czasu na te najistotniejsze? Pożeracze czasu zawładnęły Twoim życiem? Bartek PopielAutor publikacji „Zrobię to  dzisiaj” dostarczy Ci gotowe rozwiązania jak ich unikać. Już po kilku dniach zauważysz, że masz więcej czasu na sprawy naprawdę istotne i to do nich będziesz się przykładać. Sprawa jednak jest bardziej skomplikowana. Nic nie przyjdzie tak łatwo bez Twojego zaangażowania i codziennej, starannej pracy. Bartosz w swojej książce opisuje osobiste doświadczenia pracy nad sobą i ciekawie przedstawia problem odkładania rzeczy na później.

Zapewne każdy z nas ma tendencje do zrzucania winy na brak czasu. Nic bardziej mylnego. Masz tyle samo czasu co inni, co z łatwością osiągają swoje cele i doskonałe wyniki. Wszystko związane jest z odwlekaniem na ostatnią godzinę. Jeśli skończysz z tym nawykiem automatycznie będziesz mieć więcej czasu na przyjemności, pozbędziesz się stresu, a Twoi pracodawcy szybko zauważą efekty Twoich działań. Popiel udowadnia, że potrzebujesz jedynie 3 godzin dziennie, by to osiągnąć.

Problem tkwi w tym, że oszukujesz samego siebie. Możesz posiadać znakomite kwalifikacje, mieć imponujące portfolio ale z drugiej strony nie radzisz sobie z deadline’mi. Po przeczytaniu książki będziesz wiedział jak kontrolować samego siebie. Dzięki temu więcej czasu poświęcisz na to, co w życiu najważniejsze. Dodatkowo zbudujesz większą pewność siebie wykonując czynności na czas.

Zrobie to dzisiajAutor pokazuje również jakie konsekwencje może mieć odwlekanie praktycznie na wszystkie aspekty życia. Praca, życie osobiste, zdrowie. Opóźnianie pewnych spraw niesie za sobą poważne zmiany i to niestety często negatywne. Może Cię to naprawdę dużo kosztować jeśli natychmiast nie dokonasz transformacji. Dodatkowo Popiel pokaże Ci jak wykorzystać proste techniki do pracy nad sobą i wykonywania dwa razy więcej niż do tej pory. Tworzenie listy zadań może okazać się Twoją drogą do sukcesu. Autor poleca kontrowersyjną metodę  Tima Ferrisa i Leo Babauta. Dowiesz się również kiedy warto zaczynać pracę, by przynosiła ona najlepsze efekty.

Wiesz co jednak jest najistotniejsze? Twoje przyzwyczajenia, które są receptą na udaną walkę z odwlekaniem. Wyrobienie nawyku pozytywnego działania nie należy do najprostszych ale przy pomocy Bartka Popiela możesz to zrobić. Znajdziesz tutaj porady jak skutecznie wyrobić w sobie nawyki, które podniosą Twój standard życia.

Jeśli chcesz być szczęśliwy, mieć poukładane życie ale nie działać według określonych schematów – serdecznie zapraszam do lektury. Gwarantuje, że osiągniesz wiele inwestując w tą wiedzę.

zrobię to dzisiaj

 

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor