Zaznacz stronę

 

Na pojęcie wizerunek składa się bardzo wiele elementów. Z biznesowego punktu widzenia jest to ważny kierunek rozwoju firmy, który ma ją zaprezentować od jak najlepszej strony. Czy jednak da się szybko i skutecznie wpłynąć na postrzeganie nas samych oraz przedsiębiorstwa przez środowisko? Przecież firma to Ty! Aby przyciągnąć Klientów musisz być widzialny i odpowiednio siebie zaprezentować. Czy można dokonać zmiany wizerunku zaledwie w miesiąc? Justyna Niebieszczańska oraz Anna Urbańska w swojej najnowszej publikacji chcą udowodnić, że jest to możliwe.

jak zbudować swój wizerunek w 30 dniKsiążka „ Jak zbudować swój wizerunek w 30 dni” to swoisty przewodnik, który został podzielony na 30 zadań. Czytelnik ma za zadanie każdego dnia wykonywać po kolei jedno z nich. Autorki chcą, by odbiorca nie rozpraszał się i skupiał wyłącznie na jednej czynności. Dzięki temu można dokładniej przeanalizować ćwiczenie i to jemu całkowicie się poświęcić. Z drugiej strony samo wykonanie zadania nie zajmuje wiele czasu co również ma wiele plusów. Wszystko zależy od tego na jakim etapie swojego życia jesteś. Czy do tej pory miałeś szansę zetknąć się z tematyką Personal Brandingu, czy jesteś dopiero na początku swojej przygody z tą tematyką.

Autorki wspomagają swoje wypowiedzi cytatami wybitnych ludzi ze świata biznesu, postaci historycznych i politycznych. Dodatkowo polecają artykuły ze swoich blogów lub pozycje książkowe, które są uzupełnieniem wiedzy z zakresu budowania wizerunku. Autorki chcą pokazać konkretny kierunek, w jakim warto podążać by zgłębić tą tematykę.

Po przewodnik w pierwszej kolejności powinny sięgnąć osoby, które dopiero stykają się ze światem biznesu. Publikacja pomaga przy wyborze odpowiednich narzędzi, wspierających promocję oraz umacnianie wizerunku. Jeśli jesteś osobą, która już co nieco wie o świecie biznesu również możesz skorzystać z porad autorek i wykorzystać 30-dniowe wyzwanie by dokonać analizy efektów dotychczasowych działań.

jak zbudować wizerunekNiewątpliwie największym atutem książki jest oparcie się na praktyczności. Autorki prezentują w niej ćwiczenia, które już kolejnego dnia można sprawdzić na własnej skórze i przekonać się o ich skuteczności. Książka ta stanowi znakomite źródło inspiracji. W 30 dni można zwiększyć swoją świadomość na temat istoty wizerunku w biznesie oraz jego wpływu na nasze życie zawodowe i osobiste. Przy jej pomocy możemy nauczyć się komunikacji, a przez to wykreować sposób, w jaki chcemy być postrzegani. Oczywiście nie możemy oczekiwać, że przewodnik da gotowe rozwiązania na wykreowanie wizerunku. Jest tylko pewną wskazówką, która pokazuje drogę działania. To, czy zbudujemy swój wizerunek w 30 dni zależy w głównej mierze od nas samych.

Wykorzystaj doświadczenia autorek by stać się jeszcze lepszym kreatorem swojego wizerunku.

 

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

 

Jeśli chcesz nabyć książkę w specjalnej, promocyjnej cenie to kliknij tutaj>

kliknijtutaj