Zaznacz stronę

 

Ciągle narzekasz, że brakuje Ci czasu, a przy tym nie umiesz skupić się na jednym zadaniu ponieważ Twoją głowę zaprzątają inne czynności? Co zrobić w sytuacji, kiedy czas Cię goni, a działań tylko przybywa? Musisz nauczyć się odpowiednio przyswajać konkretne informacje, by móc sprawnej i wydajniej funkcjonować. Do tego celu z pewnością przydadzą Ci się Pigułki Wiedzy.

pigułki wiedzyNajczęściej konkretne rozwiązania dotyczące różnego obszaru wiedzy czerpie się z książek, które są świetnym źródłem tego typu informacji. Przy tym są relatywnie tanie, a ludzie lubią czuć druk w ręku. Problem z książkami jest jednak taki, że wiedza w nich zawarta nie jest skoncentrowana, a tym samym łatwa do przyswojenia. Zazwyczaj to wiele rozdziałów i dużo nieprzydanych informacji. Głodni wiedzy potrzebują czegoś więcej dlatego często sięgają po szkolenia z konkretnej dziedziny. Tutaj jednak pojawia się kolejny problem – koszty. Nie każdego bowiem stać, by wyłożyć kilka tysięcy na szkolenie, a przy tym nie mieć pewności, że zdobędzie się te informacje, które na daną chwile są dla nas interesujące. Z drugiej strony szkolenia są bardzo ważne ponieważ ma się bezpośredni kontakt z osobą, która jest autorytetem. To, co od niej usłyszymy ma zdecydowanie większą siłę przebicia niż to, co zostało przeczytane.

 

Po co mi Pigułki Wiedzy?

Ideą Pigułek Wiedzy jest dostarczenie praktycznych rozwiązań dla konkretnych problemów , bez konieczności zgłębiania całej teoretycznej sfery. Dzięki mediom jesteśmy zasypywani informacjami i treściami ze wszystkich stron. Z tego też powodu nie jesteśmy w stanie przyswoić większej ilości wiedzy , a tym bardziej skupić się na jednej, konkretnej czynności. Pigułki Wiedzy są czymś w rodzaju połączenia tego, co najlepsze w książce i szkoleniu. Z jednej strony są przystępne cenowo, a z drugiej dają możliwość bezpośredniego obcowania z ekspertami. Pigułki Wiedzy wykorzystują możliwości Internetu do przekazywania informacji. Dzięki niemu mamy możliwość usłyszenia i wejścia w bliższą interakcje z prowadzącym. Słowo mówione znacznie lepiej inspiruje i motywuje do działania.

Pigułki Wiedzy to nic innego jak nagrania wideo z wypowiedziami profesjonalistów z danej dziedziny. Najbardziej optymalnym czasem na przyswojenie wiedzy jest godzina zegarowa. Kluczem do osiągnięcia sukcesu i zdobycia najbardziej efektywnych informacji jest odpowiednie podanie wiedzy, tak by nasz mózg nie znudził się i nie został przytłoczony nadmiarem treści. Pigułki Wiedzy są więc esencją tematu bez zbędnej teorii. Natychmiast po zamówieniu otrzymasz do nich dostęp. Otrzymasz maila z materiałami wideo, dostępnymi w zasięgu Internetu. Zawsze będziesz mieć je pod ręką i będziesz w stanie do nich wrócić w każdej potrzebie.

 

Moja opinia na temat pigułek wiedzy

Uważam, że Pigułki Wiedzy to jeden z najlepszych sposobów przekazywania obecnie treści. Ludzie oczekują konkretów, specjalistycznej wiedzy z danej dziedziny, wskazówek, które od ręki będą mogli wykorzystać w codziennym życiu. Nikt nie chce słuchać oklepanej teorii, która do niczego się nie przydaje. Dlatego zachęcam Cię do skorzystania z oferty i dołączenia do grona szczęśliwców zachwyconych i mogących pochwalić się wysokim poziomem specjalistycznej wiedzy.

Wejdź Tutaj i Skorzystaj z Pigułek Wiedzy
pigułki wiedzy

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor