Zaznacz stronę

 

Nic tak nie motywuje do dalszego działania i chęci osiągnięcia sukcesu jak historie ludzi, którym naprawdę się powiodło. Do jednej z takich pozycji należy książka Kamila Cybulskiego „Efekt motyla”.

Pewnie nie raz miałeś do czynienia z takimi postaciami jak Brian Tracy czy Anthony Robbins. Ci wybitni mówcy motywacyjni porywają za sobą tłumy, wydają książki i podróżują po całym świecie prowadząc szkolenia i zajęcia treningowe dla setek tysięcy ludzi. Myślisz, że to tylko amerykański sen? To, co było możliwe za oceanem w Polsce nie ma szans się sprawić?

efekt motyla

Otóż jesteś w błędzie.  „Efekt motyla” to opowieść jednego z najmłodszych, polskich milionerów, historia człowieka, który w wieku 21 lat stworzył własny biznes, wykazał się przedsiębiorczością i chęcią osiągania wielkich rzeczy zaczynając praktycznie od zera.

Polacy są narodem skorym do narzekania i, nie bójmy się tego powiedzieć, biernego czekania na nadchodzące, lepsze jutro. Prawda jest bowiem taka, że lepiej nigdy nie będzie jeśli sami nie weźmiemy się w garść i nie zadbamy o swój los. Tego uczy również książka „Efekt motyla”. Pokazuje, że pasywność i zobojętnienie nie przynosi pożądanych efektów, wręcz przeciwnie, wpędza człowieka w zamknięte koło bezradności. Jeśli chcesz budować fortunę, zacznij od teraz! Nie myśl co będzie za tydzień, miesiąc czy rok.

Pomyśl o tym, że jutro możesz obudzić się bogatszy i stać się dla siebie największym aktywem. Musisz zdobywać wiedzę i poszerzać swoje horyzonty. Zmiana światopoglądu to jednak dopiero pierwszy krok na drodze do szczęścia i sukcesu. Pomyślność to bowiem kompilacja ciężkiej pracy i codziennych wyrzeczeń. Jednak tylko dzięki ciężkiej pracy zdobędziesz doświadczenie, pewność siebie i znajomości. Ważne byś samodzielnie starał się pracować nad swoim sukcesem. Jeśli uda Ci się to osiągnąć, ciężka praca będzie tylko wspomnieniem , a Ty jedyne co będziesz musiał zrobić to pielęgnować swoje aktywa by te przynosiły coraz to większe benefity.

To, co najbardziej przyciąga czytelników „Efektu motyla” to kompilacja autentycznych wydarzeń i doświadczeń zdobytych na polskim rynku. Ta książka to znakomity dowód na to, że w Polsce również można osiągnąć sukces finansowy.

 

Uśmiechnij się 🙂

Artur Wiktor

160x226

 

 

pobierzfragment03

 

Podziel się