Zaznacz stronę

 

A gdybyś tak mógł kontrolować całe swoje życie sterując odpowiednio swoim umysłem? Gdybyś tak uwierzył w moc sprawczą umysłu, czyż rzeczywistość nie byłaby piękniejsza? Książka Bena Sweetlanda „Bogać się kiedy śpisz” uświadamia, że praktycznie wszystko w życiu jest możliwe do osiągnięcia, najważniejsze to podejmować rozsądne kroki i nieustannie działać tu i teraz za pomocą swojej Twórczej Podświadomości.

Bogacenie podczas snu wydaje się być dość trywialne. Nie chodzi tu jednak o bogacenie się stricte w sensie materialnym. Sweetland mówi przede wszystkim o sferze sacrum, umysłowym rozwoju umiejętności. Każdy z nas posiada dwa, zupełnie odrębne obszary, świadomości i podświadomości, które w gruncie rzeczy nie mają ze sobą nic wspólnego. Świadomość zasypia razem z Tobą, podczas gdy Podświadomość nieustannie czuwa i oddziałuje na każdy element życia. Pomyśl o ile stałbyś się bogatszy gdybyś nieprzypadkowo mógł kierować swoją Twórczą Podświadomością, wykorzystując ją do realizacji planów, marzeń i celów.

bogac się kiedy śpiszKsiążka Sweetlanda pokazuje właśnie proces kontrolowania podświadomości i używania jej w taki sposób, by mieć wpływ na życie zawodowe i prywatne. Dzięki poznanym metodom i technikom będziesz w stanie w pełni nadzorować swoje poczynania, a to wszystko stanie się praktycznie z dnia na dzień.

Ludzie często popełniają podstawowy błąd – blokują swój umysł nie dopuszczając do niego informacji, które mogą czasem całkowicie zmienić bieg wydarzeń. Dzięki książce będziesz miał okazję dowiedzieć się jak wygląda sam proces komunikowania się z twórczym umysłem. Sweetland mówi, że chcąc stać się bogatym trzeba odpowiednio nastawić myślenie i swoje, wewnętrzne przekonania. Jeśli zablokujemy umysł, nie będziemy w stanie przyswoić tych treści, które faktycznie zaprowadzą nas do celu. Ponadto dowiesz się jak skłonić twórczy umysł aby jeszcze ciężej na Ciebie pracował. Najlepsze jest jednak to, że podczas „treningu” nie odczujesz żadnego zmęczenia bo pracuje Twoja podświadomość, której tak naprawdę wcale nie czujesz.

 

Książek o pozytywnym myśleniu i szeroko pojętej afirmacji jest wiele, ale ta daje niesamowite przeżycia, jest swoistym przepisem na życiową chandrę i udrękę. Polecam ją każdemu, kto chce, nawet w przeciągu jednej nocy, odczuć różnicę w prowadzonym przez siebie biznesie. Autor pokazuje jak z łatwością zmienić swoje nastawienie i czerpać z życia, to co w nim najlepsze.

Nie wierzysz, że w jedną noc możesz całkowicie odmienić otaczającą Cię rzeczywistość? Przeczytaj książkę „ Bogać się kiedy śpisz” i daj sobie szansę na realną zmianę!

 

Uśmiechnij się 🙂

Artur Wiktor

160x226

 

 

 

pobierzfragment01