Zaznacz stronę

 

Na pewno przeczytałeś już wiele książek na temat skutecznej motywacji – poradników, które miały zmienić Twoje życie od zaraz. Strony przepełnione radami, technikami i kolejnymi metodami działania już Ci się znudziły? Potrzebujesz praktyki od zaraz? Zajrzyj do książki Nikodema Marszałka, a dowiesz co to znaczy prawdziwa motywacja!

 

motywacja bez granicAutor „Motywacji bez granic” pokazuje jak błyskawicznie przechodzić do planu działania bez motywacyjnych filmików i wygórowanych technik. Nie jest to bowiem zwykła książka o motywacji. W niej zawarte jest WSZYSTKO, co musisz wiedzieć i stosować, by osiągnąć w życiu upragniony sukces. „Motywacja bez granic” daje gotowy plan na działanie każdego dnia.

Nikodem Marszałek będzie Twoim prywatnym mentorem, który pozwoli Ci odnaleźć w sobie potencjał poprzez zadawanie prostych pytań. Co więcej dowiesz się jak rozbudzić w sobie wielką motywację bez zbędnych i sztucznych technik. Dodatkowo będziesz wiedzieć jak analizować swoje życie, dzięki temu osiągniesz upragnioną równowagę w 6 kluczowych sferach.

Co zrobić by osiągnąć sukces? Otóż odpowiedź jest banalnie prosta.. wziąć się do roboty! Każda kolejna porażka powoduje w nas spadek energii i chęci do podejmowania kolejnych działań. Wtedy też świadomie szukamy inspiracji w kolejnych książkach, a tak naprawdę nic nowego do nas nie trafia. Potrzebujemy „kopa”, kompletnego planu, bez zbędnych ceregieli. Taką właśnie praktyczną wiedzę przekazuje w swojej książce Nikodem Marszałek. Autor przedstawia pakiet 10 technik motywacyjnych, które zasadniczo tłumaczą wszystkie zachowania i pokazują jak sobie z nimi radzić. Dowiesz się między innymi jak zaczynać działania, poznasz metodę na szybki start. Co więcej poznasz metody odrzucenia i sposoby walki z nimi, nabierzesz nowych sił poprzez porządkowanie swojego miejsca pracy i nauki. Oprócz tego sięgając po publikację „ Motywacja bez granic” , poznasz dwa wielkie prawa rządzące Tobą i Twoją motywacją, odkryjesz swój potencjał oraz poznasz elementy, które sprawiają, że się blokujesz.

Autor przekazuje wszystkie informacje w najbardziej prosty i klarowny sposób jaki tylko możesz sobie wyobrazić. Dostajesz podstawę, którą później rozwijasz według swoich potrzeb. Człowiekowi nie potrzebna jest bowiem znajomość i przyswojenie całej teorii. Jeśli pozna fundamenty działania, będzie wiedział jak należy je później rozwinąć zwracając uwagę na to, co dla niego niezbędne w danym momencie.

Nikodem Marszałek wie, jak zaszczepić w ludziach ich własny potencjał. Motywacja powinna bowiem płynąć z Twojego wnętrza. Jeśli chcesz kłaść się do łóżka z poczuciem spełnienia, poczuciem, że ten dzień należał do Ciebie, ale jeszcze nie wiesz jak to zrobić – polecam abyś sięgnął jeszcze dziś po książkę „Motywacja bez granic” – Pobierz fragment klikając tutaj>

 

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor

160x226

 

 

MEGA PROMOCJA! Jeśli zamówisz książkę
“Motywacja bez granic” Tutaj>

To odezwij się do mnie, a dodatkowo otrzymasz audiobooka GRATIS 🙂

Podziel się