Zaznacz stronę

 

Pozyskiwanie dodatkowych korzyści ze swojej pasji powinno inspirować każdego. Nasza codzienna praca może stać się inspirująca dla innych ludzi, a przy tym dawać nam samym poczucie spełnienia. Andy Harrington w swojej publikacji „ Jak czerpać zyski z pasji” pokazuje, że nasze codzienne doświadczenia życiowe, zawodowe i biznesowe, zarówno te dobre jak i złe, stają się szansą na wartościowe lekcje.

jak czerpać zyski z pasjiCała książka opiera się na bardzo istotnych założeniach. Nasza wiedza i doświadczenie są przez autora traktowane jako cenne aktywa, które możemy wykorzystać jako produkt sprzedażowy. Na świecie są tysiące ludzi, którzy oddaliby wszystko, by tylko nauczyć się i przyswoić sobie wiedzę, którą Ty posiadasz. Zrób więc z tego użytek i po prostu spróbuj tą wiedzę przekazać dalej.

Andy przypomina również, że w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny. Każda chwila, i ta zła i ta dobra, pojawiła się w naszym życiu z konkretnego powodu. Składają się one na pule doświadczeń, wartościowych kwalifikacji, na podstawie których możesz nauczyć innych „jak żyć”, ponieważ Tobie się to już przydarzyło. Znajdujesz się więc w idealnym położeniu, by udzielić pomocy tym, którzy jej poszukują , potrzebują źródła, do którego mogą sięgnąć i chwycić pomocną dłoń.

Dzięki publikacji Harringtona dowiesz się również jak zamienić ból porażki w wartościowe wskazówki dla innych. Każdemu z nas przytrafiło się w życiu coś przykrego. Jednak nie załamałeś się , a wyciągnąłeś z tego tytułu istotne wnioski i lekcje na przyszłość. Autor zachęca aby dzielić się tego typu wiedzą, przekazując ją innym, na przykład w formie artykułów, postów czy wpisów na blogu. Pomóż innym poszerzać horyzonty!

Andy po raz kolejny powtarza, że żyjąc w epoce informacyjnej, wiedzę i doświadczenie można dostarczać i sprzedawać wszędzie, robiąc użytek ze swojego komputera, wykorzystując do tego celu chociażby webinaria. Twoje informacje są w stanie dotrzeć wszędzie i zostać usłyszane w każdym zakątku świata. Wydaje Ci się, że już to wiesz? Harrington podrzuca mnóstwo pomysłów jak zbić spore pieniądze i jak zarabiać na swojej wiedzy i pasji.

Autor, krok po kroku, daje wskazówki jak należy zabrać się za pomaganie innym, w jaki sposób przekazywać wiedzę, by inni czerpali z tego informacyjne korzyści. Zaczynając od podstaw dowiesz się jak należy to zrobić. Niech Twoja pasja zacznie na siebie pracować! Dzięki książce Harringtona dowiesz się jak pozycjonować siebie albo swoją firmę jako autorytet, promować swoje produkty i usługi, sprzedawać swoją wiedzę jako cieszący się popularnością produkt albo po prostu działać jako profesjonalista.

Skutecznie wykorzystaj swoją pasję, by czerpać z niej zyski!

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

Książkę w Konkretnym Rabacie Możesz Nabyć Tutaj>
kliknijtutaj