Zaznacz stronę

 

Liczy się efekt” to pierwsza na świecie publikacja w formacie 2book. Książka łączy w sobie bowiem zarówno cechy poradnika jak i publikacji edukacyjnej. Taki rodzaj budowy sprawia, że w sposób szybki i przejrzysty możemy dotrzeć to interesujących treści.

 

Bartłomiej Popiel stworzył książkę nie tylko innowacyjną pod względem jej budowy ale przede wszystkim zawartych w niej informacji. Jej tematem jest bowiem szeroko pojęta produktywność, która prowadzi do niesamowitych efektów. Tych efektów nie da się jednak osiągnąć bez konkretnego działania, które jest ścieżką wyznaczającą odpowiednie postępowanie. Pozycję w życiu buduje się na podstawie osiągniętych efektów. Dlatego trzeba pamiętać, aby każdego dnia stawiać przed sobą cele i nowe zadania. Żyjemy jednak zbyt szybko i intensywnie. W obliczu natłoku spraw trudni jest się czasem skoncentrować i niestety cierpią na tym nasze priorytety i wyznaczone cele. Problem jest w tym, że gdy tylko z czegoś rezygnujesz, możesz stracić szansę na zbudowanie lepszego jutra. Dzięki 2bookowi oszczędzasz mnóstwo czasu ponieważ możesz wertować książkę i skupiać się na tych treściach, które naprawdę są dla Ciebie istotne. W dzisiejszych czasach jesteśmy bombardowani ogromem informacji, czasem mniej lub bardziej przydatnych. Konstrukcja 2booka daje realną możliwość szybciej selekcji. W efekcie przyswajasz jedynie te informacje, które faktycznie są warte Twojej uwagi, a nie tracisz czasu na bezwartościowe bzdury. Co więcej forma 2booka pozwala na sięgnięcie do esencji książki. Jeśli tylko dana treść wyda Ci się interesująca możesz przejść do jej rozszerzonej wersji. Autor pozostawia również miejsce na Twoje indywidualne przemyślenia, które możesz swobodnie zanotować w książce.

liczy się efekt„Liczy się efekt” to wyjątkowa książka, która niewątpliwie zasługuje na formę 2booka. Dotyczy bowiem tego, co w życiu jest najistotniejsze czyli rezultatów. Czy może być coś lepszego niż podwójnie produktywna forma książki, której treści dotyczą podwojenia Twojej własnej produktywności? 2book z pewnością ułatwi życie każdemu, kto po niego sięgnie. Nastała era światowej rewolucji w dziedzinie druku! Stosując się do wskazówek zawartych w publikacji „Liczy się efekt” będziesz mógł między innymi wyjść ze swojej strefy komfortu, wyeliminować „kłody”, które życie rzuca Ci pod nogi, pracować przy pełnej wydajności, koncentrując się w 100% na swoim zadaniu, czy po prostu stworzyć dogodne warunki do osiągnięcia sukcesu. Ta książka stanowi istotny zbiór zasad i metod pozwalających na zwiększenie własnej produktywności, a przez to osiągnięcie wymarzonych wyników w każdej dziedzinie życia. Z prędkością strzały przyswoisz wiedzę, którą w danej chwili będziesz uważać za istotną, a przy okazji wynotujesz, na łamach książki, najważniejsze treści.

 

Publikacja „Liczy się efekt” Bartłomieja Popiela to świetny zbiór informacji dotyczących zarządzania czasem, dążenia do celu i zaprzestania odwlekania rzeczy w czasie. Polecam ją każdemu, kto ceni sobie konkretną treść i lubi oszczędzać czas chłonąc jedynie najistotniejsze wartości książki.

 

Uśmiechnij się 🙂

Artur Wiktor

2

 

pobierzfragment03