Zaznacz stronę

 

Czas na E-biznes

Szukając w sieci inspiracji do rozkręcenia własnej firmy chcemy opierać się na zdaniu najlepszych, tych, którzy w swojej dziedzinie postawili wszystko na jedną kartkę i dzięki temu odnieśli spektakularny sukces. Na efektywny i przynoszący znaczące dochody biznes w sieci składa się wiele różnych czynników. Aby odkryć co to za metody wystarczy sięgnąć po książkę „Czas na e-biznes” Piotra Majewskiego.

czas na e-biznesPublikacja Majewskiego to zbiór konkretnych informacji w jaki sposób zarabiać pieniądze w Internecie. Dzięki przestawionym tutaj metodom i technikom szybko posiądziesz niezbędną wiedzę, którą następnie wykorzystasz w praktyce. Autor , na swoim własnym przykładzie, pokazuje, że e-biznes to zestawienie konkretnych sposobów powiększania swojego majątku. Kiedyś nie do pomyślenia było, że będzie można zarabiać realną gotówkę na przykład na prowadzeniu bloga. Dziś wiemy, że to nie lada gratka. Jeśli tylko masz pomysł i nie boisz się inwestować w swoje marzenia ale przy okazji potrzebujesz motywatora, który przemieni ukryte pragnienia w rzeczywistość – chwyć za książkę „ Czas na e-biznes”. Ta publikacja przeznaczona jest dla każdego, kto chce rozwijać swoją firmę w sieci ale nie wie jak postawić ten pierwszy, najważniejszy krok. Jeśli zaczynasz od zera, nie mając praktycznie żadnej wiedzy w tym kierunku wiedz, że na tych kilkudziesięciu stronach możesz doświadczyć swoistego oświecenia i stać się biznesmanem na miarę XXI wieku. Polecam tą książkę również tym, którzy postawili już pierwsze kroki w e-biznesie ale dalej nie czerpią z tego tytułu dodatkowych zysków. Majewski, przy pomocy kilku interesujących sztuczek, ilustruje sposoby zrealizowania ukrytych planów.

Książka Majewskiego  Pomogła setkom ludzi wznieść się od zera po same szczyty przedsiębiorczego sukcesu i zamienić zwykłych zjadaczy chleba w wysokiej rangi inwestorów. Dzięki książce dowiesz się od czego wyjść, jak tworzyć, z jakich korzystać narzędzi, jak podtrzymywać relację z klientami, jak korzystać z potencjału innych budując własny biznes, jakich wystrzegać się błędów i wiele wiele innych.

Masa przydatnych teorii czyni z książki „ Czas na e-biznes” doskonały przewodnik po stworzeniu własnego przedsięwzięcia w Internecie. Jest to świetnie źródło informacji dla ludzi zainteresowanych zarabianiem w sieci. Zawiera nie tylko cenne wskazówki ale z drugiej strony chroni przed popełnieniem wielu podstawowych błędów, które mogą okazać się fatalne w skutkach.

Każdy, kto myśli poważnie o e-biznesie nie może pominąć tej publikacji.

 

Uśmiechnij się 🙂

Artur Wiktor

2

 

 

 

czas na e-biznes

Podziel się