Zaznacz stronę

 

Pokolenie Y nie wyobraża sobie życia bez Internetu i jego wszelakich możliwości. Nie ma bowiem sfery, w której sieć nie znalazłaby szerokiego wykorzystania. Tylko od Ciebie zależy jak spożytkujesz potencjał Internetu. Dzięki niemu możesz bowiem zarabiać realne pieniądze i prowadzić biznes na miarę XXI wieku. Książka światowej sławy finansisty i doradcy w sprawach przedsiębiorczości, Roberta Kiyosakiego „Biznes XXI wieku” bije na całym globie rekordy popularności. Przekonaj się dlaczego…

robert kyiosakiAutor tej znakomitej pozycji uświadamia swoim czytelnikom dlaczego marketing sieciowy jest tak istotny w dzisiejszych czasach i jakie z tego tytułu płyną korzyści. Każdy bowiem, kto chce zostać przedsiębiorcą, dzięki Internetowi może zbudować biznes o jakim marzy. Kiyosaki uczy również jak osiągnąć niezależność finansową i stać się kowalem własnego losu. Otóż właśnie to sieć umożliwia szerokie pole manewru w tym kierunku. Stworzenie własnego biznesu w sieci wymaga poświęceń i wyrzeczeń ale z biegiem czasu przynosi pożądane efekty.

Koyosaki pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych i nawet w czasach kryzysu trzeba mocno stąpać po ziemi. Każdy przedsiębiorca przeżywa wzloty i upadki jednak w codziennym działaniu musi dostrzec potencjał w działaniu. Nigdy nie będzie odpowiedniego momentu na założenie własnej działalności. Wykorzystaj więc każdą, nadarzającą się okazję. Przesłanie autora książki brzmi: „ przejmij odpowiedzialność za swoje finanse albo pogódź się z faktem, że do końca życia będziesz słuchał rozkazów innych ludzi”. Działanie jest więc proste – skup się ba tym, co chcesz w życiu osiągnąć i po prostu dąż do wyznaczonego celu.

biznes XXI wieku„Biznes XXI wieku” pokazuje dlaczego warto jest stworzyć własny biznes. Natomiast najważniejsze jest to, żebyś był pewny samego siebie i poprzez rozwój osobisty rozwiał potencjał swojego przedsięwzięcia. Kiyosaki za każdym razem powtarza, że biznes jest głęboko zakorzeniony w nas samych, jedyne co musimy zrobić to odkryć wewnętrzne zdolności i korzystać z tego, co daje nam otoczenie ( w tym przypadku świetnie sprawdza się właśnie Internet). Autor w swojej książce pokazuje czego tak naprawdę potrzebujemy, by rozwijać najlepszy dla siebie biznes. Ale żeby ten biznes się rozwijał, ty sam też musisz chcieć się rozwijać.

Polakom często wydaje się, że rozwiązania wykorzystywane za Zachodzie w żaden sposób nie mają przełożenia na realia panujące w naszym kraju. Otóż Kiyosaki pokazuje rozwiązania, które może wykorzystać dosłownie każdy , bez względu na to, skąd pochodzi. Autor uświadamia więc czytelnikom dlaczego to właśnie marketing sieciowy jest prawdopodobnie najlepszym i najbardziej uniwersalnym modelem biznesu.

Zobacz Oryginał na YouTube: “Poznaj Biznes XXI wieku

YouTube video

 

Polecam tą książkę każdemu, kto nie wie jak zabrać się za własny biznes, a zarazem chce przejść łagodnie przez cały proces jego rozkręcania. Zastosuj praktycznie rady doświadczonego biznesmena i przekonaj się na własnej skórze jakie korzyści płyną z prowadzenia własnej działalności w sieci.

 

Uśmiechnij się 🙂

Artur Wiktor

160x226

 

 

 

Podziel się