Zaznacz stronę

 

Człowiek wizjoner , od wielu lat stanowiący źródło inspiracji dla wielu ludzi z całego świata, po prawie dwudziestoletniej przerwie postanowił powrócić z nową publikacją. Tony Robbins, bo o nim tu mowa, pomógł już tysiącom osób osiągnąć sukces i niezależność finansową. Jeśli chcesz do nich dołączyć powinieneś sięgnąć po książkę „Money. Mistrzowska gra”.

Money Mistrzowska GraNajnowsza publikacja jest zbiorem przede wszystkim wiedzy mającej zastosowanie w praktyce. Autor podpowiada w jaki sposób osiągnąć pełną niezależność finansową. Jest to problem, który dotyka nas wszystkich. Dlatego Robbins postanowił zabrać się za temat i wyjaśnić czytelnikowi krok po kroku co należy zrobić. Książka napisana jest w bardzo przystępnym języku tak, by dotrzeć do każdego. Wypełniona jest inspirującymi opowieściami. Dzięki nim najbardziej skomplikowane działania finansowe stają jest proste i klarowne. Wszyscy, którzy tylko zdecydują się na lekturę, z pewnością na niej skorzystają. Finansowe mity od zawsze krążyły wśród nas. Robbins skutecznie je obala i pokazuje na czym polega efektywne działanie na drodze do finansowej wolności. Autor, zanim zabrał się za pisanie książki, konsultował się z najlepszymi finansistami w dziedzinie po to, by opracować najskuteczniejszy sposób postępowania. Na podstawie tych konsultacji stworzył siedmioetapowy plan, bardzo prosty w realizacji.

W książce znajdziemy wszystkie potrzebne informacje między innymi na tematy związane z zarabianiem na giełdzie i odkładania środków na emeryturę. Autor chce przybliżyć czytelnikowi na czym polega działanie światowej ekonomii i w jaki sposób wypływa ona na nasze życie finansowe. Eksperci zdradzają metody jak skutecznie zarabiać. Jedno jest pewne, z książki dowiesz się w jaki sposób odkładać pieniądze by te później same na Ciebie zarabiały.

Książka Robbinsa niekiedy krytykowana jest za zbytnie powtórzenia i niepotrzebne wodolejstwo. Uważam jednak, że warto jest przebrnąć przez dość długawy, początkowy wstęp, by dojść do sedna i esencji całej publikacji. Wartość merytoryczna książki zdecydowanie jest tego warta.

Rynek finansowy jest pełen pułapek. Robbins pokazuje jak się ich wystrzegać i podążać drogą spełnienia i realizacji w sferze budżetowej. Robbis to perfekcjonista w swoim fachu. Dzięki jego szkoleniom wiele osób zrozumiało na czym polega prawdziwy sukces. Ludzie ze świata biznesu i show biznesu również są jego zagorzałymi fanami. Dołącz do nich i Ty szukając inspiracji w Mistrzowskiej grze.

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

 

Wiesz, że rejestrując się tutaj> możesz otrzymać stały rabat na wszystkie publikacje?

 

Podziel się