Zaznacz stronę

 

Świat działa na nas destrukcyjnie. Codzienność wtłacza rutynę do życia, a przez to zabija potrzebę nowości i stawiania przed sobą nowych wyzwań. Po co? W jakim celu? Kolejny dzień i tak nie przyniesie nic nowego. Owszem, nie przyniesie, jeśli sam nie dokonasz zmiany. Kamila Rowińska, wybitny coach, trener i motywator, w swojej publikacji „ Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale” chce pomóc Ci wznieść się na wyżyny. Świat podcina Ci skrzydła ale ta kobieta sprawi, że odrosną w szybkim tempie! Przekonaj się dlaczego.

buduj swoje życie odpowiedzialnieTwoje serce to najbardziej osobisty doradca. Wewnętrzny głos i natchnienie potrafi rozbudzić nie jeden umysł do kreatywnych działań. Książka Rowińskiej to połączenie doświadczeń prywatnych oraz coachingowych. Zawiera, czasem intymne, wyznania autorki, a także ćwiczenia by pomóc Ci odkryć życiową misję i wartości, wyzbyć się strachu i wszelkich ograniczeń oraz zbudować wiarę i pewność siebie.

Skrzydła do codziennej, kreatywnej pracy nad samym sobą to podstawa by osiągnąć upragniony sukces. Jednak na tym rady autorki się nie kończą. Publikacja to znakomity zbiór porad, swoisty trening przygotowawczy przed pierwszym wzbiciem się w powietrze. Zobaczysz jak wygląda świat z oddali, będąc wysoko ponad chmurami. Będziesz w stanie odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego chcesz latać i co przez to pragniesz osiągnąć. Autorka przygotowała zestaw ćwiczeń, które pomogą popatrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Musisz jednak chcieć dostrzec zupełnie inny punkt widzenia. Rowińska chce nauczyć swoich czytelników wychodzenia poza strefę komfortu, dotykania zupełnie nowych rzeczy, próbowania i testowania, bez względu na czyhające za rogiem porażki. Przyznanie się przed samym sobą, że dotychczasowe życie mogło wyglądać inaczej, to krok milowy do zmiany podejścia i wartości.

Książka pobudza do działania, daje życiowego kopa i pokazuje na czym polega prawdziwa odpowiedzialność. Bardzo duża wartość tej publikacji tkwi w możliwości uczenia się, odkrywania i rozwijania siebie w pożądanym kierunku. Pogłębiając samoświadomość stajemy się lepszymi ludźmi, którym nie straszna jest codzienna rutyna. To oni bowiem zmieniają ten świat, wzbijają się ponad przeciętność i są autorytetami dla innych. Ty też możesz takim się stać! Zmianę zacznij od siebie, bądź autentyczny w kontakcie ze sobą, a zbudujesz trwałą ścieżkę do nieprzemijających relacji z innymi.

Książkę polecam każdemu, kto czuje się zagubiony, przygnębiony i sfrustrowany dotychczasowym życiem. Jeśli dążysz do stabilnej sytuacji materialnej, chcesz osiągnąć sukces w sferze prywatnej czy też zawodowej, sięgnij po publikację Kamili. Przygotuj się na szaleńczą jazdę. Zmiany wymagają poświęceń i jeszcze więcej energii niż Ci się wydaje. Nie bądź jednak na nie obojętny, tym bardziej, że należysz do grona osób, które pragną transformacji ale potrzebowały życiowego mentora, który poprowadzi ich wyboistą drogą do spełnienia marzeń.

praca nad sobą

Uśmiechnij się 🙂
Artur Wiktor
Artur Wiktor

Podziel się