Zaznacz stronę

 

Czy też masz takie hamulce sukcesu?

Ile razy stawałeś przed lustrem szukając odpowiedzi na pytanie: „ gdzie podziała się moja motywacja?” Z pewnością przeczytałeś do tej pory mnóstwo poradników na ten temat. Każda kolejna pozycja wzbudzała w Tobie emocje i chęć do podjęcia nowych wyzwań. Wszystko jednak było kruche i po paru dniach pękało niczym bańka mydlana. W życiu nie potrzebujemy bowiem stosu kolejnych wskazówek i rad w jaki sposób należy dojść do sukcesu. Oczywiście zawsze warto z nich skorzystać ale najważniejsze jest by wyzbyć się wewnętrznych barier, które spowalniają naszą drogę na szczyt – o tym właśnie jest książka „Hamulce sukcesu” Janusza Kozioła.

Hamulce SukcesuJeśli chcesz poznać ostateczną prawdę i znaleźć odpowiedź na pytanie co blokuje Twój sukces, pozycja Kozioła jest do tego stworzona. Dzięki niej poznasz tajemnice umysłu pozbawionego ograniczeń. Autor wspomina, że bardzo ważne jest wprowadzenie stałych zmian do świadomości, wtedy mamy podłoże do codziennej, aktywnej walki na drodze do osiągnięcia sukcesu. W „Hamulcach sukcesu” odnajdziesz odpowiedź na najbardziej intrygujące Cię pytania na przykład dlaczego mimo nieustannego uporu ciągle nie wystarcza Ci do pierwszego? Zwątpienie to najgorsze, co możesz w tej chwili zrobić. Trzeba zlikwidować czynniki, które sprawią, że nie kroczysz do celu po wyznaczonej wcześniej ścieżce.

 

Jak zwalczyć hamulce sukcesu?

Każdy z nas podświadomie korzysta z mechanizmów, które blokują jego poczynania. Tego typu system kształtuje się w nas latami. Chłoniemy bowiem ze środowiska niepotrzebne informacje, które od dziecka są w nas wpajane. W konsekwencji zaczynamy powtarzać pewne działania, do których się niestety przyzwyczajamy. Jest to bardzo zła droga postępowania ponieważ stopniowo doprowadza do niszczenia wszelkich narzędzi odpowiedzialnych za nasz sukces. Świadomość tego, że pozytywnie myślenie może pomóc jest w tym wypadku niewystarczające. Dzięki książce „Hamulce sukcesu” dowiesz się między innymi, które elementy Twojego życia najbardziej destrukcyjnie wpływają na rozwój Twojej kariery. Autor przez kilka miesięcy zbierał materiał, by opisać najczęstsze przyczyny takich zachowań. Nie każdy cechuje się nimi wszystkim, istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że posiadasz przynajmniej jedną z nich. Kozioł wymienia i dogłębnie analizuje chociażby takie przyczyny jak: zbytnie skupianie się na przeszłości, stosowanie wykrętów i wymówek, zbytni strach i lęk przed kolejnymi wyzwaniami.

Hamulce sukcesu” to skuteczny poradnik wyzbycia się negatywnych wibracji. Czasem trudno jest nam znaleźć na własną rękę powody niepowodzeń, a jeszcze trudniej jest je usunąć. Janusz Kozioł pokazuje jak w prosty sposób można wykryć tego rodzaju ograniczenia i jak je zdemontować. Gwarantuję, że tak książka będzie realnym początkiem do zadowolenia z życia, pozbycia się bagażu i wprowadzenia do codzienności pozytywów. Aby osiągnąć sukces musisz najpierw przygotować swój umysł na zmiany! Zrób to razem z Januszem Koziołem.

 

Uśmiechnij się 🙂

Artur Wiktor

2

 

 

pobierzfragment01

 

Podziel się