Zaznacz stronę

 

Wydawać by się mogło, że zarabianie prawdziwych pieniędzy nie jest osiągalne dla wszystkich obywateli globu. W swojej książce Bartosz Nosiadek udowadnia jednak, że jest to jak najbardziej możliwe. Każdy ma szansę na zdobycie fortuny i życie w dostatku. Jednak nie wszystko przychodzi z łatwością..

zarabianie prawdziwych pieniędzyUczciwy zarobek , bez pomocy innych ale za to zdobyty własnymi rękoma? Mogłoby się wydawać to abstrakcyjnie, jest natomiast jak najbardziej realne. Przeciętni zjadacze chleba z góry wszelkie swoje działania przekuwają w porażkę, nie są konsekwentni w swoich czynach. Pieniądze nie przychodzą do nas ot tak, po prostu. Gotówka na koncie to bowiem rezultat zmian, które należy podjąć w swoim życiu, w sposobie podejścia do pieniędzy, podjęciu nietypowych działań, o których do tej pory zupełnie się nie myślało. Nosiadek pokazuje, że duża część światowej gotówki krąży wokół ziemi i poszukuje właściciela. Oto klucz do sukcesu pozycji „Zarabianie prawdziwych pieniędzy”. „Zielone” tylko czekają, by po nie sięgnąć. Jedynie 10% z nas wie, jak zrobić to dobrze i efektywnie. Dzięki wskazówkom Bartosza dowiesz jak się skutecznie działać, by pieniądze nie uciekały Ci sprzed nosa.

Nosiadek bardzo często odnosi się do Inteligencji Finansowej. Bogactwo nie wynika bowiem ze szczęścia, jest to bardzo prosta kombinacja czynności, których opanowanie pomoże dojść na upragnione szczyty. Na własnym przykładzie autor książki dowodzi, że marzenia bardzo łatwo jest przekuć w sukces jeśli tylko skrupulatnie dąży się do ich realizacji. Jego historia jest ilustracją spełniającego się amerykańskiego snu w polskich realiach. Nosiadek daje konkretne wskazówki, pokazuje drogę, którą należy podążać by urzeczywistniać to, co do tej pory leżało jedynie w sferze marzeń.

Po przeczytaniu tej książki zaczniesz zupełnie inaczej patrzeć na kwestię zarabiania pieniędzy. Zyskasz praktyczną wiedzę na temat nietypowego inwestowania, rozwiniesz swoje umiejętności sprzedażowe ale co najważniejsze obudzisz w sobie ducha przedsiębiorcy, zainspirujesz się historią człowieka, który nie mając nic doszedł na szczyt polskiego biznesu.

„Zarabianie prawdziwych pieniędzy” to praktyczny poradnik, który pokazuje jak bez kapitału i znajomości zrobić własny biznes. Drogę do prawdziwych pieniędzy wyznaczają małe ale i mądrze podjęte decyzje. Nie czekaj więc i zainwestuj w swój sukces, kupując książkę Bartosza Nosiadka. Przekonaj się, że posiadasz wszystkie, niezbędne elementy, których nie wstydzą się najbogatsi tego świata. Jedyne co musisz zauważyć to, że Twoja inteligencja finansowa powinna rozwijać się w konkretnym kierunku.

 

Uśmiechnij się 🙂

Artur Wiktor

160x226

 

pobierzfragment01

Podziel się