Zaznacz stronę

Wiele kobiet uważa, że zna od podszewki sekrety mężczyzn. Piotr Mart w swojej książce „Mężczyzna od A do Z” udowadnia, że kobiety tak naprawdę nic nie wiedzą o płci przeciwnej. Instrukcja obsługi faceta w rzeczywistości nie jest taka prosta. Większość kobiet będzie pewnie zbulwersowana powtarzając w koło zdanie:” Jak to, ja nic nie wiem o mężczyznach? Przecież mam doświadczenie w związkach i wiem jak się w takich sytuacjach postępuje”. Mart pokazuje, że faceta nie zadowala seks, piwko i spędzanie wolnego czasu oglądając Ligę Mistrzów. Mężczyznę trzeba zrozumieć, odszyfrować, zajrzeć w głąb serca i zgłębić tajemnicę funkcjonowania jego mózgu. Dzisiejszy artykuł może wychodzi trochę poza ramy marketingu internetowego, ale uważam, że książka warta jest lektury i uczy zarówno kobiety jak i mężczyzn wzajemnego szacunku i postępowania względem siebie.

Mężczyzna od A do ZKobiety często zadają sobie fundamentalne pytanie: „ po co tak naprawdę zrozumieć mężczyznę? Przecież to oni powinni dopasować się do naszych potrzeb i wymagań”. Od tego właśnie rozpoczyna się cały szereg błędów. Żeby kogoś dobrze poznać, trzeba wykazać minimum chęci i zaangażowania. Mart pokazuje jak postępować z mężczyzną i żyć długo i szczęśliwie w związku pełnym miłości. Po pierwsze kobiety same muszą zrozumieć, że posługiwanie się uproszczonymi stereotypami prowadzi donikąd. Umiejętność wpływu na faceta to sztuka wymagająca posiadania konkretnej wiedzy. Mężczyzny nie można do niczego zmusić, on sam się nie domyśli, nie umie czytać w myślach. Co więcej nie próbuj zatrzymać go przy sobie za wszelką cenę, a co gorsza posługując się zazdrością – możesz być pewna, że ucieknie z piskiem opon. Poradnik Piotra Marta odmienił życie już nie jednej kobiety, a to właśnie za sprawą prosto przedstawionych metod. To wszystko może wydawać się banalne ale uwierz, że naprawdę działa.

Weźmy pod lupę prostą rzecz. Facet tak naprawdę nie rozumie znaków, jakie daje mu kobieta. Nie potrafi rozszyfrować zapisanych między wierszami znaczeń kobiecych zachowań. Bądźmy szczerzy, działanie męskiego mózgu jest bardzo proste dlatego potrzebuje prostoliniowego przekazu, bez żadnych skomplikowanych historii. Oczywiście po pewnym czasie mężczyzna przyzwyczaja się do zachowań swojej partnerki i niektóre jego czynności są po prostu wyuczone. Tak jak kobiety potrzebują częstego powtarzania „kocham cię”, mężczyzna zupełnie nie rozumie tego typu symboliki. Dla niego tak naprawdę to nic nie znaczy. Kobieta musi więc wiedzieć, że  przede wszystkim w sprawach miłosnej symboliki ważne jest obopólne zrozumienie.

men od A-ZPiotr Mart w swojej książce „Mężczyzna od A do Z” pokazuje również, że faceci to faktycznie ta słabsza płeć. Na zewnątrz są twardzielami ale w środku są potulni jak baranki , powiem więcej, są słabi psychicznie dlatego potrzebują kobiecego wsparcia! Tutaj kobieta ma pole do popisu. Jeśli zaskarbi sobie jego zaufanie i będzie umiała dojść do tego, co tak naprawdę siedzi w jego głowie, może być pewna , że taki facet zostanie z nią do końca życia. Mart udowadnia, że związek można udoskonalić wykorzystując do tego znajomość męskiej psychiki. Wszystko bowiem uzależnione jest od pozytywnego wpływu, od umiejętności zrozumienia i zachowania się w odpowiednich sytuacjach.

Autor książki stawia dość śmiałą tezę. Cokolwiek kobiety myślą, że wiedzą o mężczyznach, tak naprawdę się mylą. Mart argumentuje to na wiele różnych sposobów , poczynając od nieznajomości męskiej psychiki, poprzez błędne stereotypy. Ten poradnik o mężczyznach nauczy każdą kobietę w jaki sposób wykorzystywać uwodzenie, pojąc sztukę perfekcyjnej komunikacji z facetem, pomoże zrozumieć męskie emocje i pokaże jak radzić sobie z trudnymi mężczyznami. Jest to poradnik z prawdziwego zdarzenia, zdradzający sekrety męskiej osobowości, które zaskakują i szokują.

Książkę polecam każdemu, zarówno kobietom jak i mężczyznom. Jest to bowiem świetna okazja na zgłębienie tajemnic samego siebie i poznanie natury płci przeciwnej w sposób bardziej dogłębny. W kolejnym artykule, z serii złote myśli pozycji książkowych, powrócimy na ścieżkę motywacji i osiągnięcia sukcesu tym razem w  życiu zawodowym.

 

Uśmiechnij się 🙂

Artur Wiktor

2

 

 

 

pobierzfragment01

Podziel się