Zaznacz stronę

 

Hipnotyczny marketing działa?

Jeśli chociaż trochę interesuje Cię e-biznes i w przyszłości planujesz sam stworzyć własną działalność w sieci, na pewno przeczytałeś do tej pory mnóstwo książek i poradników. Guru światowego marketingu zasypują nas informacjami na temat tego, jak skutecznie zarabiać w Internecie. Bombardują nas skomplikowanym słownictwem i poradami, których często zwykły użytkownik nie jest w stanie zrozumieć na pierwszy rzut oka i wykorzystać w efektywny sposób. Oczywiście oni wszyscy mają dobre zamiary natomiast My potrzebujemy prostej i klarownej strategii, która sprawi, że e-biznes stanie się dla nas sposobem na życie.

hipnotyczny marketingJoe Vitale w jeden ze swoich książek pt: „Hipnotyczny Marketing” pokazuje jak dzięki trzem krokom konkretnej koncepcji można w prosty sposób zrobić fortunę online. Autor stroni od zbędnych informacji i dzieli się z innymi swoją strategią działania marketingowego, którą nazwał Marketingiem Gwarantowanych Zysków. Na początku zatrudnił się u trzech osób, które korzystały z jego sposobu zarabiania w Internecie. Po pewnym czasie Vitale stwierdził, że chciałby podzielić się swoim pomysłem z innymi i stworzył lekcje przesyłane mailem na temat MGZ. Każdy z uczestników musiał jednak podpisać deklarację, że nie wyjawi sekretów tej strategii. Po tej historii Vitale zabrał się za pisanie swojej najpopularniejszej pozycji  „Hipnotyczny Marketing”. Autor chciał, by była ona dopasowana do potrzeb każdego, kto chce rozwijać biznes w sieci, by każdy mógł ją przeczytać i od razu zastosować daną koncepcję w praktyce. I to autorowi się udało!

Ta książka obudzi w Tobie machinę do sprzedaży i tworzenia nowych koncepcji reklamowych. Będziesz sam wpadać na fantazyjne i szokujące pomysły, które w późniejszym czasie zaczną pracować na Twój kapitał. Będzie to Twoja prywatna paleta hipnotycznych barw, która nauczy Cię posługiwać się słowem w efektywny i olśniewający sposób. Stworzysz reklamy, które zabłysną w świecie marketingu internetowego i staną się swoistymi dziełami sztuki.

 

Hipnotyczny marketing to konkretne wskazówki

hipnotyczny marketingWszystkie wskazówki Joe Vitale’go nie są w żaden sposób wyssane z palca. Z jego strategii korzystają najlepsi marketerzy tego świata. Książka karmi użytkowników i inspiruje do dalszego działania. Daje gotowe przykłady, jakie czynności należy wykorzystać, opiera się na prawdziwych doświadczeniach autora. Vitale daje Ci konkretnym system, bez zbędnych ceregieli.  Dochodził do niego latami, metodą prób i błędów, teraz dzieli się już ugruntowaną i sprawdzoną wiedzą. Ale trzeba pamiętać, że jest to tylko i wyłącznie fundament. Ostatecznie bowiem Twój sukces zależy również o wielu, zewnętrznych czynników, a przede wszystkim od Twojego zaangażowania w przedsięwzięcie. „Hipnotyczny marketing” wskazuje drogę postępowania! To, co sam z niego wybudujesz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie!

Jeśli chcesz dowiedzieć się na czym polega sekret e-marketingu, chcesz posiąść wiedzę i klarowne sposoby postępowania , koniecznie zabierz się za ebook „Hipnotyczny marketing”!

 

hipnotyczny marketing pobierz

 

 

Uśmiechnij się 🙂

Artur Wiktor

160x226

 

Podziel się